شرایط و قوانین صفحه رنگی ( عمومی )

مشتریان گرامی صفحه رنگی توجه داشته باشند که تنها مرجع فروش صفحه رنگی وبسایت رسمی فروشگاه به آدرس safherangi.com است. تمامی معاملات صورت گرفته صرفا از طریق این وبسایت و شماره های موجود بر روی آن صورت می گیرد.

اطلاعات واریزی صرفا باید از طریق یکی از کارشناسان فروش صفحه رنگی با مشتری هماهنگ شده باشد. واریزی وجه به حساب سایر اشخاص بدون هماهنگی با صفحه رنگی به منزله عدم پرداخت تلقی می گردد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت و اطلاعات موجود در آن برای فروشگاه صفحه رنگی محفوظ است و هیچ کس و تحت هیچ شرایطی اجازه بهره برداری از آن را ندارد . هر گونه کپی برداری از محتویات ، بدون هماهنگی با فروشگاه ممنوع و موجب پیگرد قانونی است.

شرایط خصوصی خرید از صفحه رنگی

خرید از فروشگاه صفحه رنگی به منزله قبول شرایط و مقررات این فروشگاه می باشد .
واریز بیعانه خرید تلویزیون و لوازم صوتی و تصویری به صفحه رنگی به منزله خرید قطعی تلقی می گردد.
مشتری بعد از واریز بیعانه فقط از طریق هماهنگی با کارشناس فروش می تواند از سفارش خود صرف نظر نماید. در صورتی که صفحه رنگی صلاح بداند می تواند بیعانه را پس داده و یا مقداری از آن را به عنوان هزینه های جاری ثبت فاکتور و پردازش پرداخت ننماید.

واریز بیعانه توسط مشتری برای فروشگاه صفحه رنگی به منزله ، ایجاد حق بر محصول برای مشتری تلقی می گردد.

قیمت توافقی در لحظه واریز بیعانه ، به منزله خرید قطعی است . این قیمت قیمت نهایی کالا است و نوسانات ارزی چه بالا و چه پایین تاثیری در قیمت تلویزیون نخواهد داشت.

فروشگاه صفحه رنگی موظف است تحت هر شرایطی کالا را سالم و با شرایط توافق شده به خریدار تحویل دهد و در صورت عدم تحقق ، صفحه رنگی باید خسارت وارد شده به مشتری را پرداخت نماید.

آدرس ارسالی از طرف مشتری به منزله محل تحویل کالا تلقی می گردد . کالا صرفا در محل آدرس تحویل داده می شود . مشتری تحت هیچ شرایطی نمی تواند کالا را در محل دیگر و یا در خیابان ، یا جای دیگری تحویل بگیرد.