رویه بازگرداندن از جمله مواردی که فروشگاه صفحه رنگی همیشه به آن توجه داشته و مورد بحث فروشگاه بوده است رضایت خاطر و جلب اعتماد مشتریان میباشد، اما با وجود این امکان دارد پس از خرید مشتریان گرامی با مشکلاتی مواجه شوند. فروشگاه اینترنتی صفحه رنگی در این موارد نیز راه حل هایی دارد.

اتفاق افتاده است که کالا زمان حمل و تحویل به مشتری در راه دچار آسیب شده است. فروشگاه در این مواقع بلافاصله نمونه دیگری از همان کالا را با هزینه خود برای مشتری ارسال می کند.

گاهی نیز پیش آمده که کالایی با کالای مشتری دیگر در انبار جابجا شده است. مثلا یکی از مشتریان سفارش تلویزیون 50 اینچ سامسونگ و دیگری نیز همان مارک و مدلی دیگر را سفارش داده و در انبار باربر هنگام تحویل کالاها جابجا فاکتور را دریافت می کند. در این مواقع فروشگاه سریعا سفارش واقعی محصول را ارسال می کند.

سیستمهای صوتی فقط باید توسط تکنسین مخصوص نصب و راه اندازی شوند. مشتری فقط از لحاظ ظاهری و بدون عیب کالا را دریافت می کند . اگر در هنگام نصب کالا مشکلی داشته باشد باید بلافاصله ، فروشگاه را مطلع کرده و جهت تعویض با کالای سالم اقدام شود . تمامی هزینه ایاب و ذهاب را فروشگاه صفحه رنگی پرداخت می کند. مشتریان گرامی صفحه رنگی می توانند با خیال راحت از این اقدام استفاده کرده و خریدی مطمئن داشته باشند.