نحوه ثبت، پردازش و ارسال سفارش را می توانید در این برگه مطالعه بفرمائید.

برای خرید و ثبت سفارش از فروشگاه اینترنتی صفحه رنگی از دو طریق تماس تلفنی با کارشناسان فروش یا بصورت آنلاین محصول خود را سفارش دهید .

نحوه خرید آنلاین از فروشگاه

خریدار گرامی می تواند سفارش خود را از داخل وبسایت و طبق نیاز خود سفارش دهند. در این صورت برای خرید تلویزیون و سیستمهای صوتی و تصویری ، به درگاه مخصوص بانک وصل شده و با تکمیل مشخصات کارت بانکی و سایر توضیحات ، سفارش خود را ثبت می کنند.

بعد از واریز مبلغ به صورت اتوماتیک صفحه خرید و کد رهگیری سفارش در اختیار مشتری گرامی قرار می گیرد. صفحه رنگی در اولین زمان سفارش را دریافت و اقدام به حمل کالا و رساندن آن به مشتری می نماید. جهت اطمینان از خرید می تواند با کارشناسان فروش صفحه تماس گرفته و خریدی مطمئن داشته باشد

نحوه خرید تلفنی از بانه و فروشگاه صفحه رنگی

جهت اطمینان بیشتر برای خریداران گرامی ، فروشگاه صفحه رنگی این امکان را فراهم آورده تا بتوان از طریق تماس مستقیم با کارشناسان فروش اقدام به این کار نمود.

برای این امر ابتدا کالای مورد نظر را انتخاب و یا برای خرید کالایی خوب با فروشندگان و کارشناسان صفحه رنگی تماس می گیریم .
پس از تماس و ثبت خرید برای نهایی کردن خرید مبلغی را به عنوان بیعانه که همان هزینه حمل کالا است به حساب واریز می کنیم و با دادن آدرس کامل خود به صفحه رنگی اقدام به خرید می نماییم.
در این صورت نیز در کمترین زمان ممکن ، سفارش پردازش و در دستور حمل قرار می گیرد . مبلغ اصلی کالا نیز پس از تحویل و اطمینان از سلامت محصول پرداخت می شود.

ضمانت حمل کالا

صفحه رنگی تحت هر شرایطی موظف است کالا را سالم و با شرایط ثبت شده در وبسایت و توافق شده به خریدار تحویل نماید. خرابی ، شکستگی و تمام عیوب دستگاه تا زمان تحویل به مشتری بر عهده فروشگاه صفحه رنگی می باشد .