همکاری با ما | همکاران گرامی و فروشندگان کالا های صوتی و تصویری در صورت نیاز می توانند با دفتر فروشگاه صفحه رنگی تماس بگیرند و با اعلام نیاز به خرید کالا به صورت عمده و همیشگی ، از مناسب ترین قیمت های فروشگاه بهره مند گردند.

فروشگاه صفحه رنگی علاوه بر فروش تک به خانوار محترم ایرانی ، تمامی سفارشات عمده انواع تلویزیون و سیستمهای صوتی و تصویری را قبول می کند .

لازم به ذکر است فروشگاه صفحه رنگی تخفیفات ویژه ای برای خریدارانی که از سوی سایر مشتریان معرفی می شوند دارد. در این زمینه صفحه رنگی علاوه بر تخفیفات مخصوص برای معرفی کننده ، برای معرفی شونده نیز راهنمایی و تخفیفات مخصوص را اعلام می دارد.

فروشگاه صفحه رنگی این اطمینان را به همه خریداران گرامی می دهد که علاوه بر اینکه مطمئن ترین خرید با نهایت رضایتمندی را می توانید داشته باشید ، بقیه آشنایان و دوستان خود را هم برای خریدی عالی به ما معرفی خواهید کرد.

قیمت تلویزیون و سیستمهای صوتی و تصویری در فروشگاه صفحه رنگی حتما مورد قبول و پسند خواهند بود.

فروشگاه این قول را به تمامی خریداران گرامی می دهد که مناسب ترین قیمت تلویزیون و سیستمهای صوتی و تصویری را در اختیار خریداران گرامی با گارانتی و خدمات معتبر قرار دهد.

برای مشتریان عزیزی که به صورت عمده اقدام به خرید تلویزیون می نمایند ؛ به صورت روزانه فروشگاه صفحه رنگی لیست اقلام موجود را با قیمت به صورت دلخواه مشتری برای آنها ارسال می کند.

این ارسال لیست کالا و قیمتها از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایمیل ، فاکس و سایر وسایل ارتباطی می تواند به دلخواه مشتری صورت گیرد.

کلیه سفارشات در زمان اندکی پردازش شده و به خریدار گرامی تحویل داده می شود.