چگونه به فروشگاه صفحه رنگی اطمینان داشته باشم ؟

فروشگاه صفحه رنگی به آدرس : بانه – کوچه پاساژ نور – نبش کوچه پاساژ الماس قرار دارد و دارای مکان ثابت ، تلفن های مشخص و مشتریانی ثابت در تمام کشور است؛ که در صورت نیاز در اختیار خریدار قرار می گیرد.
همچنین مبلغی که فروشگاه از مشتری دریافت می کند ، صرفا مبلغی کم و صرفا برای اطمینان از خرید مشتری و جلوگیری از آزار و اذیت عده ای به نام مشتری است.

آیا امکان مشاهده کالاهای قبلی خریداری شده وجود دارد ؟

بله ؛ کاربرانی که قبلا در فروشگاه صفحه رنگی ثبت نام کرده اند با مراجعه به حساب کابری خود ، می توانند خرید های قبلی خود را مشاهده کنند.

امکان خرید بدون ثبت نام وجود دارد ؟

بله ؛ کاربران و خریداران گرامی ، بدون ثبت نام در وبسایت صفحه رنگی و تنها با یک تماس تلفنی این کار را می توانند انجام دهند . برای این منظور با یکی از فروشندگان سایت اینترنتی صفحه رنگی تماس گرفته و مبلغی را بابت بیعانه به حساب واریز و کالای خود را سفارش می دهیم . فروشگاه تلویزیون صفحه رنگی پس از تحویل کالا و اطمینان از سلامت محصول مابقی حساب را از شما می گیرد.

در چه اوقاتی می توانم برای خرید و تماس تلفنی اقدام کنم ؟

فروشگاه اینترنتی صفحه رنگی از ساعت 9 صبح لغایت 10 شب آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی است.

چگونه از خرید خود مطمئن شوم ؟

پس از خرید از فروشگاه صفحه رنگی ، کارشناسان ما شماره تلفن حمل کننده کالا را در اسرع وقت به خریدار داده تا بتوانند از زمان و نحوه تحویل کالای خود مطلع باشند .

آیا امکان تغییر محصول خریداری شده وجود دارد ؟

مشتری می تواند به 2 صورت بیعانه و یا خرید کامل از داخل وبسایت کالا را خرید کند . در هر 2 حالت برای تغییر کالای خریداری شده با کارشناسان فروش صفحه رنگی تماس گرفته و از وضعیت کالای خود پرس و جو کند.
در صورتی که کالا حمل شده باشد باید هزینه های برگشت و حمل کالا را به فروشگاه پرداخت کند و در صورتی که کالا حمل نشده باشد ؛ می تواند کالا را فورا عوض کند.

در صورت مشکل در نصب کالای خود چکار کنم ؟

فروشگاه صفحه رنگی برای کالا های خود گارانتی و نصب رایگان در سراسر کشور ارائه می دهد. برای نصب باید با شرکتهایی که فروشگاه معرفی کرده تماس گرفته و اقدام به نصب کنید .
اگر فنی کار تاخیری داشته باشد ، فورا فروشگاه را مطلع کرده تا وی با تماس با شرکت گارانتی ، مشکل پیش آمده را در کمترین زمان ممکن حل کند .

در انتخاب کالای خود به دلیل تنوع بالا مشکل دارم ، چکار باید کرد ؟

هدف فروشگاه صفحه رنگی جدا از کسب سود ، بیشترین رضایتمندی در مشتریان است .
مشتریان صفحه رنگی در ساعات کاری می توانند با کارشناسان ما حتی چندین بار در روز تماس گرفته و بیشترین راهنمایی را در مورد محصولات دریافت کنند . فروشگاه صفحه رنگی با رویی گشاده همواره آماده پاسخگویی و حل مشکلات شماست.

آیا امکان فروش با چک و یا قسط بندی وجود دارد؟

خیر به دلیل نوسانات شدید ارزی متاسفانه امکان ندارد و این مورد هیچ رابطه ای به اعتبار مشتری و یا مواردی دیگر ندارد.

هزینه ارسال کالا تا مقصد چقدر است ؟

هزینه ارسال کالا در صفحه رنگی بسته به قیمت محصول، مسافت و زمان متغیر است و باید با کارشناسان صفحه رنگی هماهنگی شود .

آیا کالاهای فروشگاه ضمانت اصالت دارند| پرسشهای متداول ؟

بله ، تمامی کالاهای موجود در فروشگاه صفحه رنگی، نمونه اصلی شرکت تولید کننده می باشند و به دلیل دیجیتالی بودن امکان شناسایی آنها به راحتی میسر است و همکاران ما برای اطمینان، دلایل اصالت کالا را موردی در اختیار مشتری قرار می دهند.

آیا کالاهای موجود در فروشگاه صفحه رنگی گارانتی دارند ؟

بله، فروشگاه صفحه رنگی طرف قرارداد با بهترین شرکتهای گارانتی مانند نالیا سرویس ، گلدیران ، سام سرویس و … است که همگی جزو بهترین خدمات دهندگان لوازم خانگی در ایران هستند.

آیا فروشگاه صفحه رنگی شعبه دیگری دارد؟

خیر تنها فروشگاه صفحه رنگی در شهر بانه و به آدرس معلومه می باشد.