بلاگ

نقد و بررسی تلویزیون Q60T سامسونگ

در نقد و بررسی تلویزیون Q60T سامسونگ ، با توجه به اطلاعات مزبور در خصوص این محصول ، سعی داریم که شناخت جامعی از هوشمندی و عملکرد دستگاه به دست آوریم. تلویزیون Q60T کیولد 4K سامسونگ مدل سال 2020 میلادی ، از برترین تلویزیون های شرکت کره ای سامسونگ است.

نقد و بررسی تلویزیون Q60T سامسونگ

تلویزیون Q60T سامسونگ با کارایی متفاوت و خاص همچون فناوری کوانتوم دات ،  طیف رنگ گسترده ، پشتیبانی از سیستم هوشمند TIZEN ، HDR کوانتومی ، کیفیت تصویر 4K ، پردازنده کوانتومی ، برنامه هوشمند Smart Thing ، نور پس زمینه دوگانه، طراحی بی مرز ، ریموت کنترل هوشمند ، راهنمای جهانی ، دستیار صوتی ، خروجی صدای 20 واتی و اتصال WIFI و اینترنت را دارا میباشد.

طراحی تلویزیون Q60T سامسونگ

تلویزیون Q60T سامسونگ ، تلویزیونی تخت و دارای سبک عالی بوده ، برخوردار از دو پایه که در خود تلویزیون قرار گرفته و شیارهایی برای مدیریت کابل است. در طراحی ساخت اجزای دستگاه از مواد متفاوتی استفاده میشود ، برای نمونه پشت تلویزیون از نوعی پلاستیک روکش مانند ساخته شده است.

فاصله لبه قاب صفحه نمایش با مانیتور بسیار نازک و حواس پرتی ایجاد نمیکند ، به طوری که اندازه آن به 0.9 سانتی متر میرسد. همچنین از لحاظ ضخامت تلویزیون باریک و به 5.9 سانتی متر میرسد.

 طراحی تلویزیون Q60T سامسونگ

به طور کلی در طراحی و ساخت دستگاه هیچ مشکلی وجود ندارد ، اما یک عیب جزئی که تا حدودی جلب توجه میکند ، لرزش جزئی تلویزیون بوده و وقتی که روی پایه ها قرار میگیرد ، تا اندازه ای دیده میشود.

تکنولوژی کوانتوم دات و طیف رنگ گسترده

تکنولوژی کوانتوم دات باعث شده که حجم و دقت رنگ ها زیاد شده و تصاویر را طبیعی تر به نمایش بگذارد. فناوری کوانتوم دات ذرات کوچک یا نقاط کوانتومی هستند که به کنتراست و نمایش رنگ ها با بهترین کیفیت کمک میکند. اما یک مشکل که در ساخت این فناوری وجود دارد ،  استفاده از ماده سمی کادمیوم است. هرچند بعد از مدتی دانشمندان سعی کردند برای حفظ محیط زیست این تکنولوژی را بدون کادمیوم بسازند که ضرری نداشته باشد.

 تکنولوژی کوانتوم دات و طیف رنگ گسترده

همچنین باید بدانید که نقاط کوانتومی از خود هیچ نوری ندارند و به کمک تابیده شدن نور پس زمینه به این نقاط ، رنگ ها را با کیفیتی عالی منتشر کرده ، صحنه ها را پردازش و به نمایش میگذارند. پردازنده کوانتومی Q60T با پردازش سریع تصاویر و با نرخ تازه سازی متغیرها به نمایش صحنه بدون تاری دید و کیفیتی عالی کمک میکند.

 دامنه رنگ گسترده و نقاط کوانتومی تلویزیون فورکی کیولد

تلویزیون Q60T 4K QLED سامسونگ از دامنه رنگ گسترده ای برخوردار و با استفاده از فناوری کوانتومی تصاویر بهتری را ارائه میدهد. از لحاظ کیفیت تصویر نمیتوان ایرادی از تلویزیون سامسونگ گرفت. این تلویزیون از منظر کاربران امتیاز مقبولی را کسب نموده است.

ورودی های تلویزیون Q60T 4K کیولد

از جمله ورودی های تلویزیون Q60T 4K کیولد که کارایی بیشتری را برای شما فراهم میکند ، میتوان به HDMI ، USB ، خروجی صوتی دیجیتال ، کامپوزیت ، تنظیم کننده کابل و شبکه محلی کابلی اشاره کرد. همگی این ورودی ها در صدا و تصویر تاثیر گذاشته و به کیفیت آنها کمک میکنند.

همچنین که خود دستگاه از کیفیت صدایی عالی برخوردار است ، اما ورودی ها نیز نقشی در وضوح صدا دارند.

بررسی هوشمندی تلویزیون کیولد Q60T 4K

از جمله ایراداتی که در هوشمندی این محصول وجود دارد ، شامل وجود تبلیغات و محتواهای پیشنهادی اضافه بر روی صفحه و برنامه فروشگاه است که غیر فعال نمیشود.

اما از ویژگی های هوشمندی دستگاه میتوان به سیستم عامل هوشمند TIZEN ، کنترل از راه دور یا ریموت جادویی اشاره کرد. قابلیت اتصال به WIFI و دسترسی به اینترنت ، راهنمای جهانی برای اطلاع از جدیدترین اخبار و برنامه ها و یا وضعیت هواشناسی یا برنامه هوشمند Smart Thing که با آن میشود تمام خانه خود را کنترل کرده و همگی را هوشمند نمود.

 بررسی هوشمندی تلویزیون کیولد Q60T 4K

در کل تلویزیون کیولد Q60T 4K سامسونگ از لحاظ هوشمندی دستگاهی عالی است و ایرادی ندارد. حال آنکه شما بسیاری از کارهای دیگر را میتوانید انجام دهید ، برای نمونه بازی ، نمایش تلویزیونی یا سینما تا اوقات خوبی را برای خود و خانوادتان فراهم کنید.

قیمت تلویزیون Q60T کیولد سامسونگ

قیمت تلویزیون Q60T کیولد سامسونگ به دلیل اینکه جزو مدلهای سری 6 سامسونگ است بسیار مناسب است. کارایی های منحصر به فرد باعث نشده است تا شرکت سامسونگ مبالغ اضافی بر قیمت تلویزیون اضافه کند. روی هم رفته تلویزیون Q60T سامسونگ از قیمت مناسبی برخوردار است.

راهنمای خرید تلویزیون سامسونگ Q60T QLED

با توجه به اطلاعات مزبور و تفاسیری که از این محصول داشتیم ، حال بهتر میتوانید تصمیم بگیرید که اقدام به خرید چه محصول و برندی نمایید. با توجه به نقد و بررسی تلویزیون Q60T سامسونگ فورکی کیولد میتوانید جهت خرید تلویزیون به سایت ما مراجعه کرده و برای دریافت اطلاعات بیشتر از محصول با ما تماس برقرار کرده و یا به خواندن اطلاعات محصول بپردازید.

تلویزیون Q60T با گارانتی بالا و ضمانت خرید بهترین محصول برای شما عزیزان بوده ، اگر زمانی هم قصد خرید داشته باشید به عنوان بیعانه از قبل مبلغ کمی را پرداخت کرده و بعد از رسیدن محصول درب منزلتان و اطمینان از صحت کامل دستگاه مابقی پول را پرداخت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *